تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


  گزارش تصویری کارگاه آموزشی و دانش افزایی فیلد آرچری و تریدی آرچری

  17 الی 18 دی ماه 92  استان آذربایجان شرقی
  اولین کارگاه آموزشی و دانش افزایی فیلد و تریدی آرچری ( شبه شکار ) استان آذربایجان شرقی به همت کمیته آموزش هیات تیراندازی با کمان استان و کمیته فیلد و تریدی آرچری استان با بیش از 15 ورزشکار علاقمند خانم و آقا در دو روز متوالی 17 و 18 دی ماه 92 با دروس تئوری و عملی برگزار گردید .

  در روز اول آموزش دروس تئوری در پایگاه قهرمانان شهرستان تبریز برگزار گردید که آقای مهدی خطیبی بخش های آشنایی با فیلد و تریدی - تخمین مصافت - کمانهای بربو و سنتی و .... و آقای روح اله صدر کریمی بخش های قوانین عمومی و امتیازدهی را تدریس نمودند .

  و روز دوم کار عملی و تیمی در باشگاه هاشمی و طبیعت زیبا و برفی آذربایجان برگزار گردید . که عملا شرکت کنندگان با نحوه کار تیمی - حرکت در مسیر - نحوه تیراندازی در انواع شیبها - نحوه داوری و ثبت امتیاز - تخمین مصافت و .... به طور کامل آشنا شدند .

  و جهت آشنایی هرچه بهتر با شرایط مسابقات ، مسابقه ای بین تیمها در رشته های تریدی آرچری ( انیمل فیس) و فیلد آرچری برگزار گردید .

  در پایان به شرکت کنندگان لوح یادبود و گواهی حضور اعطاء گردید .

  لازم به ذکر می باشد این کارگاه آموزشی به لطف خداوند متعال و با کمک بی دریغ رئیس هیات تیراندازی با کمان تبریز جناب آقای قبادی برگزار گردید .

  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : آرچری ,تریدی ,گردید ,فیلد ,برگزار ,استان ,تریدی آرچری ,برگزار گردید ,کارگاه آموزشی ,استان آذربایجان ,آذربایجان شرقی ,تریدی آرچری استان ,اولین ک ,

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 4 خرداد 1396

تبلیغات

ads2

تبلیغات

ads3

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر